Myślenicki Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

20 grudnia 2023 14:34

Myślenicki Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami!

W niedzielę miłośnicy świątecznej atmosfery zjawili się na Rynku, by cieszyć się tym wyjątkowym czasem. To właśnie tutaj, w magicznej scenerii, mieszkańcy regionu mieli okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego świtą, która przybyła specjalnie na tę okazję, rozdając uściski i radość najmłodszym.

Jarmark nie zawiódł również najmłodszych uczestników. Warsztaty, animacje oraz liczne atrakcje stanowiły nieodłączny element tego świątecznego wydarzenia. Od kreatywnych działań po spotkanie z alpakami na specjalnej zagrodzie – każdy znalazł coś dla siebie.

Pasjonaci kulinariów mieli okazję delektować się potrawami przygotowanymi przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Stoiska uginające się od lokalnych przysmaków prezentowały różnorodność smaków świątecznych potraw i nie tylko.

Nie zabrakło również dźwięków świątecznej muzyki. Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice oraz lokalni artyści stworzyli wyjątkową oprawę muzyczną, dodając jeszcze więcej magii do tego niezapomnianego dnia.

Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia pozostaną na długo w sercach mieszkańców, tworząc kolorową mozaikę świątecznej magii na Myślenickim Rynku.