Odkrywaj Beskidy z LOT Myślenicką Bramą Beskidów!

25 stycznia 2024 15:16

Odkrywaj Beskidy z LOT Myślenicką Bramą Beskidów!

Kochany Mieszkańcu, Turysto, Podróżniku i Pasjonato naszego pięknego regionu! 
 
Chcielibyśmy polecić Ci 2 "magiczne miejsca", które stworzyliśmy z myślą o lokalnych podróżach - naszą stronę internetową oraz aplikację "Brama Beskidów"! 
 
Co tam znajdziesz?
Zakładka z niezwykłymi miejscami:
W naszej aplikacji i na stronie znajdziesz specjalną zakładkę "Ciekawe i polecane Miejsca", gdzie zgromadziliśmy już ponad 100* niezwykłych obiektów do zobaczenia w naszym pięknym regionie.
*baza cały czas jest w trakcie poszerzania!
 
Podzielone na kategorie:
Niezależnie od tego, czy kochasz górskie szlaki, obiekty sakralne, pomniki przyrody, urokliwe miejsca historyczne czy malownicze punkty widokowe – mamy to wszystko podzielone na kategorie, abyś łatwiej znalezł/a coś dla siebie!
 
Lokalizacja i krótki opis:
Każde miejsce opatrzone jest dokładną lokalizacją, krótkim opisem i co najważniejsze, czekają na Ciebie, byś mógł/a je odkrywać!
 
Ponad 100 pomysłów, ale ...
Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie! Jeśli masz swoje ukochane miejsce, które warto odwiedzić i pokazać szerszej publiczności albo pomysł na coś nowego, daj nam koniecznie znać!
 
Wspólnie tworzymy niezapomniane podróże!
Wierzymy, że najlepsze pomysły rodzą się z pasji do odkrywania, dlatego z radością czekamy na wszelkie propozycje i sugestie!
 
#LOTajciezNami
 
Dołącz do społeczności turystycznej, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspiracjami z podróży. Poznawaj innych miłośników podróży i wymieniaj się wskazówkami na temat najciekawszych miejsc 
 
Pobierz aplikację już teraz i odkryj uroki Beskidów w nowy, interaktywny sposób!